STARTLIJST

 

Dressuurweekend, dag 1

Datum: 16-09-2022

Aanvang: 16:00

 

Jury bij C: Hollander, M.

 

tijd

Ruiter

Paard/Pony

Kl.

P.nr.

16:00

Jazz Brown

Joris Tricolore

M1

30

16:08

Loïs Van Dillen

Jelle

L1

22

16:15

Jazz Brown

Joris Tricolore

M1

31

16:23

Loïs Van Dillen

Jelle

L1

23

16:30

pauze (7 min.)

 

 

 

16:37

Emke Vis

Fúni frá Skjalaritara

L2

26

16:45

Wendy Bierman

Donn

M2

34

16:52

Emke Vis

Fúni frá Skjalaritara

L2

27

17:00

Jazz Brown

Florian K

L1

22

17:07

Wendy Bierman

Donn

M2

35

17:15

Jazz Brown

Florian K

L1

23

17:22

Baan vergroten (5 min.)

 

 

 

17:27

Yenna van Rees

Great Britain Expert Diemen

Z1

38

 

Dressuurweekend, dag 2

STARTLIJST

 

Onderlinge dressuurwedstrijd PC

Datum: 17-09-2022

Aanvang: 10:30

 

Jury bij C: Hollander, M.

 

tijd

Ruiter

Pony

Kl.

P.nr.

10:30

Melle ter Berg

Bo

B

18

10:37

Esmee Elkhuizen

Vinur Frá Ási

L1

22

10:44

Sanne Luidenga

Miss Diva

L1

22

10:51

Melle ter Berg

Bo

B

19

10:58

Esmee Elkhuizen

Vinur Frá Ási

L1

23

11:05

Sanne Luidenga

Miss Diva

L1

23

Datum: 17-09-2022

Aanvang: 13:00

 

Jury bij C: Passchier - Luijendijk, E.

 

tijd

Ruiter

Paard/Pony

Kl.

P.nr.

13:00

Jazz Brown

Joris Tricolore

M1

30

13:08

Marjan Hoeve - Van de Driest

Annemay

L1

22

13:15

Jazz Brown

Joris Tricolore

M1

31

13:23

Marjan Hoeve - Van de Driest

Annemay

L1

23

13:30

pauze (7 min.)

 

 

 

13:37

Wendy Bierman

Donn

M2

34

13:45

Anouk Ydema

heidehofs santa rosa

M1

30

13:52

Wendy Bierman

Donn

M2

35

14:00

Jazz Brown

Florian K

L1

22

14:07

Anouk Ydema

heidehofs santa rosa

M1

31

14:15

Jazz Brown

Florian K

L1

23

14:22

baan vergroten (5 min.)

 

 

 

14:27

Lieke Ydema

Doker de Civry

Z2

92

14:35

Yenna van Rees

Great Britain Expert Diemen

Z1

38

14:42

Lieke Ydema

Doker de Civry

Z2

90

 

Dressuurweekend, dag 3

Datum: 18-09-2022

Aanvang: 11:00

 

Jury bij C: Wiereijn, L.

 

tijd

Ruiter

Paard/Pony

Kl.

P.nr.

11:00

Jazz Brown

Joris Tricolore

M1

30

11:08

Loïs Van Dillen

Jelle

L1

22

11:15

Jazz Brown

Joris Tricolore

M1

31

11:23

Loïs Van Dillen

Jelle

L1

23

11:30

Marjan Hoeve - Van de Driest

Annemay

L1

22

11:38

Emke Vis

Fúni frá Skjalaritara

L2

26

11:45

Marjan Hoeve - Van de Driest

Annemay

L1

23

11:53

Emke Vis

Fúni frá Skjalaritara

L2

27

12:00

Anouk Ydema

heidehofs santa rosa

M1

30

12:08

Wendy Bierman

Donn

M2

34

12:15

Anouk Ydema

heidehofs santa rosa

M1

31

12:23

Jazz Brown

Florian K

L1

22

12:30

Wendy Bierman

Donn

M2

35

12:38

Jazz Brown

Florian K

L1

23

12:45

baan vergroten (5 min.)

 

 

 

12:50

Yenna van Rees

Great Britain Expert Diemen

Z1

38